Hakkımızda

      CC ELEKTRONIK, 1992 yılından beri Almanya'nın Hamburg ve Pinneberg eyaletinde kara taşıtları elektroniği alanında hizmet veren öncü bir tamir bakım (yeniden yapılandırma) servisidir. Şirket, 2013 yılında hizmetlerini Türkiye’ye sunmaya başlamıştır ve 2017 yılı itibari ile Antlalya'dan tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır.

CC ELEKTRONIK mühendislik tecrübelerini kara taşıtlarında bulunan her marka ve modele ait ve her çeşit Gösterge Paneli, Navigasyon, ABS ve Şanzıman Beyni gibi otomotiv sektöründe elektronik alanda tamir ve bakim hizmetleri konusunda siz Müşterilerine hizmet vermektedir. Amacımız müşterilerimizin araclarındaki arızalı parçanın yenisini almaktan ise tamirini (yeniden yapılandırmasını) gerçekleştirip veya daha önceden tamir bakımını sağladığımız ve stoklarımızda bulunan parça ile sizlerin en az %70-80 gibi bir kazanç sağlamasıdır.

2000’li yılların getirmiş olduğu ileri teknoloji farklılıklarının bugün artık her araçta bulunması nedeni ile siz müşterilerimizin bu alanda daha konforlu ve daha az bir vakit kaybı ile arızalı aracınızın tekrar eski haline gelmesi için hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bugün dünya üzerinde bulunan milyonlarca arızalı elektronik parçanın elektronik bir kirlilik oluşmaması içinde yapmış olduğumuz projeler bulunmaktadır.

Aktif, atılımcı ve araştırmacı kadromuz ile yenilikleri sunma konusundaki arzumuz, bugün sadece binek taşıtlarla sınırlı kalmayıp, iş makineleri, deniz taşıtları gibi farklı alanlardaki hizmet yapısı ile sizlere hizmet verme aşamasındadır.

; ;